Jarota przycisnął w końcówce (galeria)

Jarota przycisnął w końcówce (galeria) - Zdjęcie główne

Kania Polcopper Gostyń przegrała w pierwszym sparingu zimowego okresu przygotowawczego. Na sztucznej płycie w Jarocinie Kania uległa Jarocie 1 : 2. Zespół Krzysztofa Michalskiego mimo porażki zaliczy ten sparing do udanych, bo przez ponad osiedziesiąt minut prowadził. Piłkarze Kani przeprowadzili w tym meczu kilka naprawdę ciekawych akcji, a już pierwszą z nich w 3. minucie na bramkę zamienił Krzysztof Pakosz. Dopiero w ostatnich 30. minutach spotkania uwidoczniła się przewaga gospodarzy, a konsekwencją tego były bramki. Gospodarze gole zdobyli w 84. i 90. minucie. (Mar)

Jarota Jarocin - Kania Polcopper Gostyń 2 : 1 (0 : 1)

0 : 1 - Krzysztof Pakosz (3')

1 : 1 - (84')

2 : 1 - (90')

Kania Polcopper: Molka (30' Łączniak, 60' Wujczak) - T. Hajduk (70' Berchert), Krzyżostaniak (46' Muszyński), Cubal (60' Krzyżostaniak), Mar. Tomczak, Chwaliszewski, Pawlaczyk (60' Gendera, 70' Wabiński), Wabiński (46' Mat. Mucha), Przewoźny (46' Ł. Hajduk), Baziór (60' Łapawa), Pakosz