Gole w drugiej połowie

Gole w drugiej połowie - Zdjęcie główne

Jedenastej porażki w sezonie doznali piłkarze Wisły Borek Wielkopolski. Na własnym boisku walcząca o utrzymanie w leszczyńskiej klasie okręgowej Wisła uległa 4P4S Rydzyniakowi Rydzyna 1 : 3.

Na gole w tym pojedynku kibice musieli poczekać do drugiej połowy. Pierwsi bramkę zdobyli goście, a konkretnie Mateusz Rzeźniczak. To był dobry dzień dla tego zawodnika, bo w 64. minucie pokonał Artura Kędzię po raz drugi. Trzecią bramkę dla przyjezdnych zdobył Marcin Kajoch. Gospodarzy, którzy walczą o pozostanie w klasie okręgowej, stać było tylko na jedno trafienie. W 78. minucie wynik spotkania ustalił Michał Kasprzak.

Wisła Borek Wlkp. - 4P4S Rydzyniak Rydzyna 1 : 3 (0 : 0)
0 : 1 - Mateusz Rzeźniczak (51')
0 : 2 - Mateusz Rzeźniczak (64')
0 : 3 - Marcin Kajoch (71')
1 : 3 - Michał Kasprzak (78')
Wisła: Kędzia - Baran (62' Juskowiak), J. Andrzejczak, Janowski (82' Urbaniak), Marciniszyn, Derwich (69' Grzemski), Pelczyk, Kasprzak, Konieczny, Tomczak, Robak (69' Łukaszewski)