Gendek: Nie zasłużyliśmy na wygraną

Gendek: Nie zasłużyliśmy na wygraną - Zdjęcie główne

Korona Piaski poniosła pierwszą porażkę pod wodzą Macieja Gendka. Przed własną publicznością Korona przegrała  z Juna Trans-Stare Oborzyska 1 : 2.

Początek spotkania pokazał, że drużynę Macieja Gendka czeka trudne zadanie w rywalizacji w Juna-Trans Stare Oborzyska. Goście mieli kilka okazji do zdobycia bramki, ale zabrakło im "szczęścia". Dopiero w 40. minucie Jakuba Naskrenta pokonał Patryk Walkowiak. Gospodarze zdołali wyrównać tuż przed przerwą. Gola zdobył Mateusz Pijanowski. Bramkę która przerwała serię piętnastu spotkań bez porażki Korona straciła w 67. minucie. Zdobył ją dla gości Mateusz Rajewski. - Choć jesteśmy już pewni awansu, to chcieliśmy, mimo osłabienia, podtrzymać passę spotkań bez porażki. Byliśmy dzisiaj kiepsko dysponowani i nie zasłużyliśmy na wygraną - powiedział po spotkaniu trener Korony Piaski Maciej Gendek.

Korona Piaski - Juna-Trans Stare Oborzyska 1 : 2 (1 : 1)
0 : 1 - Patryk Walkowiak (40')
1 : 1 - Mateusz Pijanowski (45')
1 : 2 - Mateusz Rajewski (67')
Korona Piaski: J. Naskrent - Liwerski (46' Szymczak), Gendek, D. Naskrent, Piech, Wojciechowski, Bonawenturczyk, Pijanowski, Kaczmarek, Kajoch (74' Berchert), N. Konieczny