Drzemka Zjednoczonych w pierwszej połowie

Drzemka Zjednoczonych w pierwszej połowie - Zdjęcie główne

Przespaliśmy pierwszą połowę - powiedział po meczu Zjednoczonych Pudliszki trener Andrzej Lokś. Gospodarze przegrywali do przerwy już 0 : 4 z 4P4S Rydzyniakiem Rydzyna.

Po przerwie gospodarzom nie udało się odwrócić losów spotkania. "Przebudzeni" piłkarze Zjednoczonych zdołali drugą połowę zremisować 2 : 2 i skończyło się na wysokiej porażce 2 : 6 z liderem leszczyńskiej klasy okręgowej.

Po dwóch seriach spotkań Zjednoczeni mają na swoim koncie jeden punkt, bo na inaugurację zremisowali z Sokołem Kaszczor 2 : 2.

Zjednoczeni Pudliszki - 4P4S Rydzyniak Rydzyna 2 : 6 (0 : 4)

0 : 1 - Emilian Prałat (5')

0 : 2 - Mateusz Szczefanowicz (27')

0 : 3 - Mateusz Rzeźniczak (30')

0 : 4 - Mateusz Tomczak (42')

1 : 4 - Remigiusz Jerszyński (56')

1 : 5 - Krzysztof Gumula (65')

2 : 5 - Michał Wolański (75')

2 : 6 - Marcin Skrzypczak (90+5)

Zjednoczeni: Wlekliński - Żelichowski, Kawa, Kurasiak, P. Bzdęga (10' Biderman), Cieplik, Dudka, P. Kaczmarek, Paszek (34' M. Kaczmarek, 76' Józefowski), Wolański, Jerszyński (72' A. Kaczmarek)