Druga porażka juniorów

Druga porażka juniorów - Zdjęcie główne

Na punkty czekają juniorzy młodsi Kani Gostyń. W 2. kolejce spotkań zespół z Gostynia uległ Warcie II Poznań 1 : 2.

Po porażce z Lechem Poznań juniorzy młodsi z Gostynia liczyli na punkty z kolejnym zespołem z Poznania, Wartą II Poznań. Niestety z zdobyciu trzech punktów Kani przeszkodziła słaba skuteczność. - Uważam, że z takim zespołem powinniśmy zdobyć punkty. Mecz mógł być rozstrzygnięty do przerwy. Mieliśmy kilka znakomitych okazji do zdobycia goli. Przeciwnik przeprowadził jedną kontrę i zdobył po niej bramkę w pierwszej połowie - stwierdził trener juniorów młodszych Rafał Pospiech.

Warta II Poznań - Kania Gostyń 2 : 1 (1 : 0)

1 : 0 - (34')

2 : 0 - (45')

2 : 1 - Eryk Pilch (80')

Kania Gostyń - Kubiak - Ptaszyński, Pytlewski, Fiebig, Słomiński, Karolczak, Olejniczak, J. Kruger (65' Pilch), Danielczak (50' Lada), K. Kruger, J. Bzdenga