Bezlitośni dla beniaminka

Bezlitośni dla beniaminka - Zdjęcie główne

Piłkarze Dąbroczanki Pępowo rozgromili w Krzymowie tamtejszą Wartę 6 : 0. Było to siódme zwycięstwo Dąbroczanki odniesione na boisku rywala w tym sezonie. Do przerwy wicelider czwartej ligi południowej zdobył dwie bramki, a na dobre rozstrzelał się po przerwie. Przed tym spotkaniem trener Michał Roszak miał pewne obawy, bo po raz kolejny nie mógł skorzystać ze wszystkich zawodników zgłoszonych do rozgrywek. - Spodziewałem się, że będzie to dla nas dużo trudniejsze spotkanie. Musiałem dużo pozmieniać w składzie i chyba stąd nasza gra w pierwszej połowie nie była zbyt błyskotliwa - stwierdził trener Dąbroczanki Michał Roszak.