Bardzo cenne punkty

Bardzo cenne punkty - Zdjęcie główne

W ramach 10. serii spotkań rywalem Gromu był zespół z Sowin. Przed niedzielnym pojedynkiem Rolgos zamykał ligową tabelę. Dla piłkarzy z Czeluścina to była wymarzona okazja do podreperowania skromnego dorobku punktowego. Tego dnia Grom był przede wszystkim skuteczny w swoich poczynaniach. W 35. min ładnym trafieniem popisał się Waldemar Poślednik. Jeszcze przed przerwą prowadzenie podwyższył Dariusz Klemczak. W tym momencie przyjezdni grali już w „10”. W 40. min czerwoną kartką ukarany został bramkarz Rolgosu. Mimo takiego obrotu sprawy niedzielny rywal Gromu nie poddał się. W drugiej odsłonie trwała prawdziwa wymiana ciosów. Tuż po wznowieniu gry goście zdobyli kontaktowego gola. W 52. min na 3:1 podwyższył Waldemar Kowalewski. Pięć minut później goście znowu odpowiedzieli. I kto wie jak potoczyłyby się losy spotkania, gdyby nie kolejna „czerwień” dla piłkarza Rolgosu. W końcowych minutach Grom jeszcze dwukrotnie ukłuł rywala. Przyjezdnych pogrążył Cezary Lorenc, który jeszcze kilka miesięcy temu grał w barwach Rolgosu.

Grom Czeluścin – Rolgos Sowiny 5:2 (2:0)

1:0 W. Poślednik (35’)
2:0 Klemczak (42’)