A skończyło się remisem

A skończyło się remisem - Zdjęcie główne

Prowadzenie w meczu pomiędzy Wisłą Borek Wielkopolski a Tęczą-Osa Osieczna zmieniało się trzy razy. Jednak żadnej z rywalizujących drużyn korzystnego wyniku nie udało się utrzymać i pojedynek zakończył się remisem 3 : 3 .

Pierwsi prowadzenie objęli gospodarze po strzale Krzysztofa Koniecznego, ale po pierwszej połowie górą byli przyjezdni. Po zmianie stron sygnał do natarcia dał Adrian Derwich, który najpierw w 47. minucie, a później w 67. minucie zdobył bramki. Prowadzenia gospodarze nie utrzymali, bo w 80. minucie do remisu doprowadził Mikołaj Jaworski.

Wisła Borek Wlkp. - Tęcza-Osa Osieczna 3 : 3 (1 : 2)
1:0 - Krzysztof Konieczny (23')
1:1 - Kamil Koden (29')
1:2 - Jakub Prałat (30')
2:2 - Adrian Derwich (47')
3:2 - Adrian Derwich (67')
3:3 - Mikołaj Jaworski (80')
Wisła: Orłowski - Baran (62 Juskowiak), M. Andrzejczak, Janowski, Marciniszyn - Derwich, J. Andrzejczak (24 Grzemski), Kaźmierczak (39 Kasprzak), Konieczny, Łukaszewski (65 Gawroński) - Robak