Finał nie dla Piasta

Finał nie dla Piasta - Zdjęcie główne

Piast Poniec zagra o trzecie miejsce w rozgrywkach Piłkarskiej Ligi Klubów. W meczu o wejście do finału drużyna Jerzego Radojewskiego przegrała z Tęczą-Osa Osieczna 1 : 4.

W ramach przygotować do sezonu 2020/2021 Piast Poniec uczestniczy w rozgrywkach Piłkarskiej Ligi Klubów. Zespół Jerzego Radojewskiego wygrał swoją grupę w pierwszej fazie rozgrywek i awansował do półfinału zmagań. Rywalem o wejście do finału była Tęcza-Osa Osieczna. Gospodarze tego pojedynku wygrali 4 : 1. - Przegraliśmy z przytupem 1 : 4. W pierwszej połowie nie potrafiliśmy poważniej zagrozić przeciwnikowi. Druga część spotkania miała jednostronny przebieg. Zepchnęliśmy przeciwnika do obrony, ale niewiele to nam dało. Mieliśmy problemy z oskrzydleniem akcji. W odbiorze byliśmy nieciekawi. W ofensywie też dobrze nie wyglądaliśmy - podsumował trener Piasta Poniec Jerzy Radojewski. Jedyną pozytywną wiadomością dla kibiców Piasta po tym sparingu jest fakt, że w drugiej połowie na boisku pojawił się Krzysztof Karch, który będzie reprezentował drużynę z Ponieca w zbliżającym się sezonie.

Tęcza-Osa Osieczna – Piast Poniec 4 : 1 (2 : 0)
Bramka dla Piasta: Emilian Prałat
Piast Poniec: Chudziak – Ramota, Klimasz, Lokś, Cheba, Janowicz, Prałat, Matecki, Szwarczyński, Dawidziak, Gendera oraz Sz. Nowak, Alejski, Piaszczyński, Karch, Kaczmarek, Walczak, Szafraniak.