Tur niegroźny

Tur niegroźny - Zdjęcie główne

Pierwsze punkty na boisku w rundzie wiosennej zdobyli piłkarze Sokoła Chwałkowo. W świąteczną sobotę drużyna Dawida Kaczmarka pokonała na wyjeździe Tura Turew 0 : 4.

Goście odnieśli zasłużone zwycięstwo z Turem. Wypracowali sobie więcej sytuacji bramkowych, z których cztery wykorzystali. - Wreszcie zwyciężyliśmy i to w pełni zasłużenie. Spotkanie było wyrównane jedynie w pierwszej połowie, w której graliśmy pod wiatr. Mimo to udało nam się wyprowadzić skuteczną kontrę. W drugiej części dominowaliśmy. Zagraliśmy kilka bardzo ładnych akcji i co najważniejsze aż trzykrotnie pokonaliśmy bramkarza. Cieszę się, że wreszcie zagraliśmy na zero z tyłu. Po dłuższej przerwie wrócił na boisko Szymon Kędziora i zdołał asystować przy trafieniu Marcina Rejka co tym bardziej cieszy - powiedział po meczu trener Sokoła Chwałkowo Dawid Kaczmarek.

Tur Turew – KS Sokół Chwałkowo 0:4 (0:1)
0:1 – Mateusz Kłakulak (31’)
0:2 – Bartosz Wolsztyniak (65’)
0:3 – Marcin Rejek (72’)
0:4 – Witold Henzel (89’)
Sokół Chwałkowo: Ratajczyk – Gubański (75’ Mendel), Henzel, Bartkowiak, Pospiech, K. Kędziora, Naskręt (73’ Peśla), Kłakulak (70’ K. Kmiecik), Rejek, M. Kmiecik (46’ Wolsztyniak), Wojtkowiak (65’ Sz. Kędziora)