Sypnęło bramkami w sparingu Kani

Sypnęło bramkami w sparingu Kani - Zdjęcie główne

Drugi sparing rozegrała dzisiaj Kania Gostyń. Drużyna Jędrzeja Kędziory zremisowała w Środzie Wielkopolskiej 3 : 3 z Polonią II.

W pierwszej połowie padło aż pięć goli. Pierwsi strzelali gospodarze i w 31. minucie prowadzili 2 : 0. Kania bardzo szybko odpowiedziała trafieniami Marcina Tomczaka, a tuż przed przerwą bramkę dającą prowadzenie czwartoligowcowi zdobył Mikołaj Olejniczak. Korzystnego wyniku Kania nie utrzymała i mecz kontrolny zakończył się remisem 3 : 3.

Polonia II Środa Wlkp. - Kania Gostyń 3 : 3 (2 : 3)

1 : 0 - (15')

2 : 0 - (31')

2 : 1 - Marcin Tomczak (33')

2 : 2 - Marcin Tomczak (36')

2 : 3 - Mikołaj Olejniczak (43')

3 : 3 - Piotr Maćkowski - samobójcza (76')

Kania Gostyń: Banaszak - Rychlik, Krzyżostaniak, Fechner, Łapawa, Pawlaczyk, M. Olejniczak, Górkowski, Mucha, Aksamit, Tomczak oraz Szuba, Maćkowski, Paszkowiak, Ptaszyński, Gendera, Baziór, N. Olejniczak, Wachowski i Sz. Olejniczak