Piąta z rzędu wygrana lidera

Piąta z rzędu wygrana lidera - Zdjęcie główne

Od zwycięstwa do zwycięstwa kroczą piłkarze Korony Piaski. Choć może dzisiaj styl nie był najładniejszy, to lider leszczyńskiej klasy okręgowej pokonał Tęczę-Osa Osieczna 2 : 1.

Po dwudziestu minutach gry gospodarze prowadzili 2 : 0. Sytuację do podwyższenia prowadzenia miał Marcin Piech. Strzelał też Andrzej Bonawenturczyk, a w drugiej połowie Mateusz Pijanowski przegrał pojedynek z bramkarzem gości. Goście próbowali się odgryzać i w 68. minucie zdobyli kontaktową bramkę. Wyrównać nie zdołali, choć trzeba przyznać, że lider nie był najlepiej dysponowany i takie okazje trzeba wykorzystywać. W 76' minucie na boisku pojawił się Kacper Kaczmarek, który poprzednio reprezentował GKS Krzemieniewo, a wobec wycofania się tej drużyny z rozgrywek, przeszedł do lidera klasy okręgowej.

Korona Piaski - Tęcza-Osa Osieczna 2 : 1 (2 : 0)
1 : 0 - Robert Norkiewicz (13')
2 : 0 - Mateusz Pijanowski (20')
2 : 1 - Jacek Szczerbal (68')
Korona Piaski: J. Naskrent - Piech, Gendek, Cubal, Danielczak, Szymczak, Norkiewicz (89' D. Naskrent), Pijanowski, Bonawenturczyk (69' N. Konieczny), Fabich (76' Kaczmarek), Wojciechowski (83' Liwerski)