Oszaleli z radości

Oszaleli z radości - Zdjęcie główne

Czwarte zwycięstwo z rzędu odnieśli juniorzy młodsi UKS Kania Gostyń. Po dramatycznym spotkaniu Kania pokonała 2 : 1 Sokół Szamocin Football Academy 2 : 1. Zwycięski gol padł w doliczonym czasie gry.

Gospodarze źle zaczęli sobotnie spotkanie. Od czwartej minuty przegrywali, ale w drugiej odsłonie odwrócili losy spotkania. W 50. minucie stan rywalizacji wyrównał Błażej Danielczak. Jednak prawdziwa radość gostyńską drużynę opanowała w końcówce spotkania. W doliczonym czasie gry gola zdobył Szymon Olejniczak. - Dziś już na pewno wróciliśmy do gry o czołowe miejsca w lidze wojewódzkiej. Czwarte zwycięstwo z rzędu i to z kolejnym teoretycznie lepszym rywalem potwierdza tylko, jaki ten zespół ma potencjał - stwierdził po meczu trener juniorów młodszych Rafał Pospiech.

Kania Gostyń - Sokół Szamocin Football Academy 2 : 1 (1 : 1)
0 : 1 - Michał Górczak (4)
1 : 1 - Błażej Danielczak (50')
2 : 1 - Szymon Olejniczak (80')
Kania: Kubiak - Marcinkowski (48' Nowak), Fiebig, Słomiński, Ptaszyński, Baranowski (65' Bobrowski), Karolczak, J. Bzdenga, Danielczak, Sz. Olejniczak, Lada (72' Pilch)