Ostatni sprawdzian juniorów Kani

Ostatni sprawdzian juniorów Kani  - Zdjęcie główne

Juniorzy młodsi Kani Gostyń wygrali w ostatnim sparingu przed ligą. W Pleszewie pokonali Stal 5 : 2. Zespół z Gostynia zaatakował od początku spotkania i po czterech minutach miał na swoim koncie trzy gole.

Mecz mógł zakończyć się wyższą wygraną gości, jednak trener Rafał Pospiech zabrał szeroką kadrę i dał pograć wszystkim zawodnikom z zespołem Ligi Wielkopolskiej Juniorów Młodszych. - Jesteśmy na ostatniej prostej przed inauguracją ligi z Wartą Poznań i dziś wymagałem od zawodników już gry takiej, jaką chcę zobaczyć z Wartą. W pierwszej połowie, wszystko wyglądało zgodnie z planem - powiedział trener juniorów młodszych Kani Gostyń

Stal Pleszew - Kania Gostyń 2 : 5 (0 : 4)
Bramki dla Kani: Szymon Olejniczak (2'), Krystian Kruger (3'), Krystian Kruger (4'), Błażej Danielczak (35'), Krystian Kruger (72')
Kania: Kubiak - Marcinkowski, Fiebig, Słomiński, Ptaszyński, J. Bzdenga, Danielczak, Karolczak, Olejniczak,  K. Kruger, Lada oraz J. Kruger, Orłowski, Kulczak, Glura, Wojciechowski, M. Bzdenga, Pilch, Bobrowski, Frąckowiak, Ratajczyk