O tempo szybszy i klasę lepszy

O tempo szybszy i klasę lepszy - Zdjęcie główne

Górnik Konin pokonał w Pępowie Dąbroczankę 3 : 1. W pierwszej połowie lider czwartej ligi zaprezentował formę iście mistrzowską i można się tylko było zastanawiać nad wysokością wygranej w Pępowie.

Wszystkie bramki padły w pierwszej połowie, choć po zmianie stron sytuacje bramkowe po jednej jak i drugiej stronie były. - Lider był dzisiaj od nas o tempo szybszy i klasę lepszy. Walczyliśmy jednak do końca i w końcówce mieliśmy swoje sytuacje. Mogliśmy nawet doprowadzić do remisu - stwierdził po meczu trener Dąbroczanki Michał Roszak.

Dąbroczanka Pępowo - Górnik Konin 1 : 3 (1 : 3)

0 : 1 - Łukasz Pietrzak (7')
1 : 1 - Adrian Piosik - z rzutu karnego (16')
1 : 2 - Łukasz Pietrzak (17')
1 : 3 - Łukasz Pietrzak (39')
Dąbroczanka: Dembski - A. Piosik, K. Kędziora, Pachelski, Kaczmarek (46' Waleński), Ptak, Szpalik, Ratajczak, Kobiela (72' Kutzmann), Borowczyk, Sz. Kędziora (87' Chudy)