Kubeł zimnej wody

Kubeł zimnej wody - Zdjęcie główne

Słabo w rozgrywkach o mistrzostwo leszczyńskiej klasy okręgowej wystartowała Krobianka Krobia. Pod wodzą nowego trenera Mateusza Matysiaka Krobianka przegrała na wyjeździe z Rydzyniakiem Rydzyna 3 : 1.

Niedzielne spotkanie nie musiało się tak ułożyć dla przyjezdnych. Krobianka rozpoczęła z dużym animuszem i w pierwszej połowie wypracowała sobie kilka sytuacji bramkowych. Nie wykorzystali ich Jakub Chwaliszewski, Jędrzej Urbański, Krystian Jędryczka. Z czasem "do głosu doszli" gospodarze i bramkami w drugiej połowie zapewnili sobie zwycięstwo 3 : 1.

4P4S Rydzyniak Rydzyna - Krobianka Krobia 3 : 1 (0 : 0)

1 : 0 - Krzysztof Gumula (65')

2 : 0 - Krzysztof Gumula (79')

2 : 1 - Adam Gubański (87')

3 : 1 - Emilian Prałat (90+3)

Krobianka: Cebulski - Mikołajczak, Szumny, Knapp, Tomczak, Kluczyk, Chwaliszewski, D. Naskręt (71' Malcherek), J. Kędziora (85' Baranowski), Urbański (75' Lada), Jędryczka (81' Gubański)