Kania wróciła "z workiem pełnym goli"

Kania wróciła "z workiem pełnym goli" - Zdjęcie główne

Dostaliśmy kolejną nauczkę - powiedział po dzisiejszym spotkaniu trener Kani Gostyń Jędrzej Kędziora. Polonia Leszno pokonała Kanię 4 : 0.

Po pierwszej połowie nie zanosiło się na aż tak wysoką porażkę Kani. Polonia po przerwie trafiła do gostyńskiej bramki aż trzy razy i odniosła pewne zwycięstwo. Pierwszą bramkę w nowych barwach zaliczył były zawodnik Dąbroczanki Pępowo Jakub Borowczyk. W zespole gospodarzy zagrał wychowanek Kani Jakub Krzyżostaniak. W dwóch pierwszych kolejkach sezonu Kania nie zdobyła jeszcze punktów.

Polonia Leszno - Kania Gostyń 4 : 0 (1 : 0)

1 : 0 - Artur Jęsiek (35')
2 : 0 - Jakub Borowczyk (63')
3 : 0 - Artur Krawczyk (84')
4 : 0 - Łukasz Bugzel (90')
Kania Gostyń: Banaszak - Rychlik (67' P. Gendera), Krzyżostaniak, Fechner, Łapawa, M. Olejniczak (67' Sz. Olejniczak), Pawlaczyk (80' Muszyński), Baziór (72' N. Olejniczak), Wachowski, Aksamit, Górkowski