Kania ostatni sparing przegrała

Kania ostatni sparing przegrała - Zdjęcie główne

Meczem z Piastem Kobylin trener Rafał Pospiech zakończył serię spotkań kontrolnych Kani w zimowych okresie przygotowawczym. W ostatnim sprawdzianie Kania Gostyń przegrała 1 : 2 z wiceliderem kaliskiej klasy okręgowej.

Kania prowadziła w tym meczu po pierwszej połowie 1 : 0. Gola zdobył Mateusz Mucha. Pomocnik Kani był bliski zdobycia dwóch goli w tym pojedynku. Mucha trafił przed przerwą w słupek. Okazję bramkową zmarnował też Szymon Olejniczak, który przegrał pojedynek jeden na jeden z bramkarzem Piasta. Kania nie wykorzystała swoich sytuacji i to zemściło się w drugiej połowie. Zespół Marka Nowickiego zdobył dwie bramki i wygrał 1 : 2. Kania Gostyń rozegrała w zimowym okresie przygotowawczym cztery sparingi, z których trzy wygrała.

Kania Gostyń – Piast Kobylin 1 : 2
Bramka dla Kani: Mateusz Mucha
Kania Gostyń: Wujczak – Ptaszyński, Maćkowski, Muszyński, Fechner, M. Olejniczak, M. Mucha, Wachowski, Łapawa, Sz. Olejniczak, N. Olejniczak oraz Chudziak, Hajduk i Kordus