Czwartoligowiec postawił twarde warunki. Finał nie dla Korony

Czwartoligowiec postawił twarde warunki. Finał nie dla Korony - Zdjęcie główne

Obra Kościan pokonała w półfinale Pucharu Polski OZPN Leszno Koronę Piaski 1 : 2. Zespół z Piasków prowadził do przerwy 1 : 0 po golu Roberta Norkiewicza, ale w drugiej połowie korzystnego wyniku nie utrzymał.

Goście z Kościana postawili gospodarzom twarde warunki. - Mecz momentami był brutalny - powiedział po spotkaniu trener Korony Piaski Maciej Gendek. Już w pierwszej połowie boisko z powodu kontuzji musieli opuścić Arkadiusz Danielczak oraz strzelec bramki dla gospodarzy Robert Norkiewicz. Na początku drugiej połowy gospodarze mieli sytuacje do podwyższenia wyniku. Nie wykorzystali ich i to się zemściło. Krótko po wejściu na boisko bramkę na 1 : 1 zdobył Łukasz Michalak. Goście zapewnili sobie awans po samobójczym trafieniu Dawida Cubala. - Dzisiejszy mecz pokazał, co może nas czekać w czwartej lidze w przypadku awansu. Takie spotkania mogą być co tydzień - powiedział trener Korony Piaski.