Autostrada do czwartej ligi otwarta

Autostrada do czwartej ligi otwarta - Zdjęcie główne

Do ośmiu punktów wzrosła przewaga Korony Piaski nad najgroźniejszymi rywalami w walce o wejście do czwartej ligi. W sobotę Korona pokonała na własnym boisku Sokół Kaszczor 6 : 0.

Gospodarze strzelanie goli rozpoczęli już w szóstej minucie. Worek z bramkami otworzył Łukasz Fabich. Do przerwy miejscowi piłkarze do bramki przeciwnika trafili jeszcze cztery razy. W 75. minucie wynik spotkania ustalił Norbert Konieczny.

Trzy punkty oraz wpadki "grupy pościgowej" pozwoliły powiększyć Koronie przewagę nad rywalami. Po 20. kolejce wynosi już ona osiem punktów i zespół Macieja Gendka jest na najlepszej drodze do wygrania leszczyńskiej klasy okręgowej.

Korona Piaski - Sokół Kaszczor 6 : 0 ( 5 : 0)
1 : 0 - Łukasz Fabich (6')
2 : 0 - Maciej Gendek (16')
3 : 0 - Marcin Piech (26')
4 : 0 - Paweł Wasielewski (32')
5 : 0 - Arkadiusz Danielczak (35')
6 : 0 - Norbert Konieczny (75')
Korona Piaski: Michałowicz - Piech, Gendek (46' D. Naskrent), Cubal, Danielczak, Szymczak, Bonawenturczyk, Pijanowski (60' Kaczmarek), Wasielewski, Fabich (70' Berchert), Wojciechowski (70' Konieczny)