Reklama

Zmiany w Wydziale Ruchu Drogowego w KPP w Gostyniu 

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W jednostce policji w Gostyniu zmiany w wydziale ruchu drogowego. Komendant powiatowy - mł. insp. Piotr Gorynia dokonał uroczystego wprowadzenia nowego naczelnika. Stanowisko to objął asp. sztab. Jakub Tomczak. Do "drogówki" trafili również nowi funkcjonariusze.

3 marca 2023 r. odbyła się uroczysta zbiórka z okazji zmiany na stanowisku naczelnika wydziału ruchu drogowego gostyńskiej komendy. Uroczystość rozpoczęła się od złożenia meldunku komendantowi powiatowemu, mł. insp. Piotrowi Goryni. Ten z kolei wręczył rozkaz personalny nowemu naczelnikowi gostyńskiej „drogówki”, którym został asp. sztab. Jakub Tomczak. To doświadczony funkcjonariusz, który pracę policjanta w tym wydziale poznał od podstaw.

- Asp. sztab. Jakub Tomczak w trakcie swojej 19-letniej służby w gostyńskiej jednostce policji, 15 lat pracował w wydziale ruchu drogowego. Jego wiedza i doświadczenie spowodowały, że w roku 2017 został asystentem w wydziale ruchu drogowego, a w 2022 roku - kierownikiem ogniwa kontroli ruchu drogowego – poinformowała podkom. Monika Curyk, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Gostyniu.

Nowy naczelnik przejął obowiązki za komisarza Adriana Polerowicza, który pozostaje w dyspozycji komendanta powiatowego policji w Gostyniu.
Podczas uroczystości wprowadzenia, która odbyła się w sali odpraw i szkoleń KPP, zebrani funkcjonariusze byli świadkami zmian związanych nie tylko ze stanowiskiem naczelnika. Funkcję kierownika ogniwa kontroli ruchu drogowego powierzono młodszemu asp. Jakubowi Mazurskiemu, który przejmie obowiązki asp. sztab. Jakuba Tomczaka. Do wydziału dołączył st. sierżant Karol Andrzejczak.

- Komendant powiatowy, mł. insp. Piotr Gorynia w swoim wystąpieniu złożył serdeczne gratulacje nowemu naczelnikowi i wyraził przekonanie, że jego doświadczenie i zaangażowanie będzie miało bezpośredni wpływ na wysokie poczucie bezpieczeństwa w ruchu drogowym na terenie Gostynia i powiatu gostyńskiego. Pan komendant pogratulował  nowemu kierownikowi i policjantowi, który dołączył do wydziału – podsumowała podkom. Monika Curyk.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy