Reklama

Zmiany na stanowisku dyrektora w Szkole Podstawowej w Pępowie

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Agnieszka Andrzejewska

Zmiany na stanowisku dyrektora w Szkole Podstawowej w Pępowie - Zdjęcie główne

Szkoła Podstawowa w Pępowie | foto Agnieszka Andrzejewska

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Obecna dyrektor Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Pępowie wraz z końcem kadencji odchodzi ze stanowiska. Kto przejmie po niej zarządzanie placówką oświatową? Decyzje zostały podjęte.

Reklama

Z dniem 31 sierpnia 2023 r. kończy się pięcioletnia kadencja dyrektor Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Pępowie, Cyryli Krajki. Łącznie przepracowała na tym stanowisku 10 lat i teoretycznie mogłaby po raz trzeci startować w konkursie na szefa placówki.

- Pani dyrektor osiąga za półtora roku wiek emerytalny, do tego czasu będzie pracować na etacie nauczyciela - wyjaśnia Grzegorz Matuszak, wójt gminy Pępowo. - Podjęła więc decyzję o niekandydowaniu na kolejną kadencję, co jest zrozumiałe.

W związku z powyższym rozpisano konkurs na stanowisko dyrektora pępowskiej podstawówki. Na konkurs na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej w Pępowie wpłynęła jedna oferta, Magdaleny Antkowiak.

- W czasie prezentacji Magdalena Antkowiak wykazała, że posiada odpowiednie kwalifikacje na to stanowisko i przedstawiła swoją koncepcję funkcjonowania szkoły - informuje Jagoda Kowalewska, rzecznik Urzędu Gminy w Pępowie. 

Kandydatka została pozytywnie oceniona przez jedenastoosobową komisję, w związku z czym wójt Grzegorz Matuszak 4 kwietnia 2023 r. podjął decyzję o powierzeniu Magdalenie Antkowiak na 5 lat szkolnych, tj. od 1 września 2023 roku do 31 sierpnia 2028 roku, stanowiska dyrektora Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Pępowie.

Zupełnie niedawno w pępowskiej podstawówce odbyły się konkursy tematyczne [KLIKNIJ PONIŻEJ]:

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy