Reklama

Zmiany kadrowe w wydziale komunikacji w Gostyniu. Agata Kluczyk nowym kierownikiem referatu

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Starostwo Powiatowe w Gostyniu

Zmiany kadrowe w wydziale komunikacji w Gostyniu. Agata Kluczyk nowym kierownikiem referatu - Zdjęcie główne

Agata Kluczyk - szef referatu ds. komunikacji w Starostwie Powiatowym w Gostyniu | foto Starostwo Powiatowe w Gostyniu

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Referatem ds. komunikacji w Starostwie Powiatowym w Gostyniu od początku marca kieruje Agata Kluczyk, wieloletni pracownik wydziału komunikacji i dróg. Zmiana związana jest z przejściem na emeryturę naczelnika wydziału – Jerzego Ptaka. 

Zmiany kadrowe w Starostwie Powiatowym w Gostyniu. Pracowników jest mniej, ale dadzą radę

Pisaliśmy już na naszym portalu TUTAJ - KLIK, że sześcioro pracowników Starostwa Powiatowego w Gostyniu 27 lutego przeszło na emeryturę. W tej grupie są osoby z długoletnim stażem, które od początku pracowały w starostwie i skorzystały ze swoich uprawnień. Wśród nich jest między innymi naczelnik wydziału komunikacji i dróg, Jerzy Ptak.

Wakat na tym stanowisku pozostaje, gdyż starostwo na razie nie przewiduje zatrudnienia nowego naczelnika. Wydział Komunikacji i Dróg Starostwa Powiatowego w Gostyniu funkcjonuje zatem w okrojonym składzie kadrowym, jednak - jak zapewniła sekretarz powiatu gostyńskiego - nowa organizacja nie będzie miała wpływu na poziom obsługi klientów.

Na wydział komunikacji składają sie teraz dwa referaty: referat ds. dróg oraz referat ds. komunikacji, a ich pracę organizują, nadzorują i koordynują kierownicy. Są to osoby z długoletnim stażem, którym praca w administracji nie jest obca.

Agata Kluczyk nową kierownik referatu komunikacji w gostyńskim starostwie

Kierownikiem referatu ds. komunikacji została długoletnia i doświadczona pracownica wydziału - Agata Kluczyk. Nowa szefowa z wykształcenia jest socjologiem. Ukończyła Wyższą Szkołę Humanistyczną w Lesznie, na kierunku socjologia społeczności lokalnych i samorządu terytorialnego. Zdobyła 37-letnie doświadczenie zawodowe. Od początku swojej kariery zawodowej ma do czynienia z obsługą klienta, pracowała, między innymi w Urzędzie Rejonowym w Gostyniu. W administracji powiatowej pracuje od 1 stycznia 1999 roku. Początkowo zajmowała się wydawaniem uprawnień do kierowania pojazdami, następnie również uprawnień dla przewoźników drogowych.

Od 2021 roku koordynuje także funkcjonowanie powiatowej komunikacji autobusowej. Prywatnie Agata Kluczyk jest mężatką, mamą trzech synów i babcią dwojga wnucząt.

Od 1 marca 2023 roku, w wyniku awansu wewnętrznego pełni funkcję kierownika referatu ds. komunikacji. Jej zastępcą została Danuta Czabajska – również wieloletnia i doświadczona pracownica referatu. 

Na stanowisku kierownika referatu ds. dróg pozostaje Tomasz Langner. 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy