Reklama

Zaśmiecanie, spożywanie alkoholu, dewastacja. Jak dzielnicowi z Borku Wlkp. zamierzają to "ukrócić"?

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Adobe Stock

Zaśmiecanie, spożywanie alkoholu, dewastacja. Jak dzielnicowi z Borku Wlkp. zamierzają to "ukrócić"? - Zdjęcie główne

Borek Wlkp. Zaśmiecanie parku w Karolewie i terenu nad Zalewem Jeżewskim to zmora w gm. Borek Wlkp. | foto Adobe Stock

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Rejon ulic Powstańców Wlkp. oraz Sportowej, a także okolice boiska sportowego, park w Karolewie i zalew w Jeżewie to najbardziej newralgiczne punkty w gminie Borek? Od 1 lipca do końca 2021 r. są pod lupą dzielnicowych z tamtych terenów.

Reklama

Dewastacja mienia, zaśmiecanie i spożywanie alkoholu w miejscach publicznych - z tym najczęściej muszą walczyć policjanci z Posterunku Policji w Borku Wlkp.

Funkcjonariusze oficjalnie poinformowali, że od 1 lipca do 31 grudnia 2021 roku na terenie gminy Borek Wlkp. wdrożone zostały plany działania priorytetowego realizowane przez poszczególnych dzielnicowych gminy Borek Wlkp. Dzielnicowi wybrali 3 miejsca, na które w czasie wykonywania pracy muszą zwrócic szczególną uwagę. To najbardziej newralgiczne rejony w boreckiej gminie:

 

  • rejon ul. Powstańców Wlkp/Sportowa w Borku Wlkp. gdzie w rejonie parku miejskiego oraz boiska sportowego w porach wieczorowo-nocnych dochodzi do spożywania alkoholu oraz do dewastacji mienia.
  • rejon parku w miejscowości Karolew gdzie w porach wieczorowo-nocnych dochodzi do spożywania alkoholu oraz zaśmiecania.
  • rejon zalewu w miejscowości Jeżewo gdzie w porach wieczorowo-nocnych dochodzi do spożywania alkoholu oraz zaśmiecania.
 

Przetasowania wśród dzielnicowych w KPP w Gostyniu 

 

Parę miesięcy temu doszo do przetasowań na liście dzielnicowych. W gminach Borek Wlkp. oraz Krobia nastąpiła zmiana funkcjonariuszy, którzy pełnią służbę, jako dzielnicowi. Do pracy w Poznaniu odszedł sierż. sztab. Nikodem Biliński, który dotychczas opiekował się mieszkańcami Borku Wlkp. 

 

 

Do Borku na jego miejsce komendant KPP w Gostyniu skierował sierż. Adriana Danielczyka (na zdjęciu), który wcześniej pracował na posterunku w Krobi, jako dzielnicowy niektórych miejscowości na Biskupiźnie. Z aktualnym dzielnicowym mieszkańców Borku Wlkp. można się skontaktować pod nr tel. 786-936-241 oraz przez e-mail: [email protected]

 

Natomiast do pracy w gminie Krobia, w miejscowościach: Grabianowo, Rogowo, Florynki, Niepart, Gogolewo, Chwałkowo, Potarzyca, Posadowo, Sułkowice, Domachowo, Stara Krobia, Wymysłowo skierowano nowego funkcjonariusza, który wcześniej pracował w ogniwie patrolowo-interwencyjnym. Dzielnicowym w gminie Krobia po zmianach jest sierż. Jakub Małecki. Mieszkańcy mogą się z nim skontaktować pod nr tel. 786-936-245 oraz przez e-mail:  [email protected]

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy