Reklama

Gostyńska policja wszczęła poszukiwania ojca i córki. Zaginęli?

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: KPP w Gostyniu

Gostyńska policja wszczęła poszukiwania ojca i córki. Zaginęli? - Zdjęcie główne

Rysopisy obojga i zdjęcie auta krążą po sieci | foto KPP w Gostyniu

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Komenda Powiatowa Policji w Gostyniu opublikowała komunikat o zaginięciu 42-latka wraz z 6-letnią córką. Zamieszczono ich rysopisy, zdjęcia oraz szczegóły pojazdu, którym mogą się poruszać. Jednak czy to zaginięcie czy może nieporozumienie pomiędzy rodzicami?

Reklama

Na oficjalnej stronie Komendy Powiatowej Policji w Gostyniu pojawił się komunikat o zaginięciu 42-latka pochodzącego z Gostynia i jego 6-letniej córki. 

- Piotr Szymoniak wraz z córką Nicolle Estanciola Szymoniak widziani byli po raz ostatni w dniu 9 kwietnia 2023 roku w miejscowości Mierzyń. W chwili obecnej wskazane osoby przebywać mogą również na terenie Holandii - poinformowała policja.

Oficjalny komunikat ruszył w świat

Mężczyzna miał być ubrany w spodnie koloru zielonego i jeansową kurtkę. Jego córka w chwili zaginięcia miała na sobie różową kurtkę, czarną czapkę i czarny szal - dokładnie takie jak na zamieszczonym na sronie zdjęciu.

Wymienieni mogą przemieszczać się pojazdem marki MERCEDES SPRINTER o numerze rejestracyjnym PGS 59425 koloru czarnego z napisem z boku pojazdu "Phoenix 27".

Jednostka policji prowadząca poszukiwania, Wydział Kryminalny KPP Gostyń prosi o zgłoszenia telefoniczne pod numerem telefonu 47 77 25 200.

Czy to zaginięcie?

Jak przeważnie bywa w takich przypadkach, informacje o zaginięciu - zwłaszcza w sytuacji, gdy dotyczą dziecka - rozprzestrzeniły się po internecie, po grupach zajmujących się udostępnianiem informacji o poszukiwanych osobach.

Pod postem jednej z nich Zaginieni przed laty odezwał się ze swojego oficjalnego profilu facebookowego sam zainteresowany, Piotr Szymoniak:

- Mam prośbę kto zgłosił to zaginięcie? Bo nie zaginałem adwokat już tu pisał kontakt był z policja to co to za cyrk (...) na mojej relacji potwierdzenie ze pisałem z komenda w gostyniu  [pisownia oryginalna - przyp. redakcji]

Kilka osób, znajomych mężczyzny zaczęło "oznaczać" go pod postem o zaginięciu i również komentować:

- (...) chłopak się wcale nie ukrywa i nie uciekł miłego wieczoru [pisownia oryginalna - przyp. redakcji].

Kto zgłosił zaginięcie i dlaczego? Dlaczego nie włączono Child Alert, skoro sprawa dotyczy małego dziecka? Czy to faktycznie zaginięcie?

Do sprawy wrócimy.

 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE