Reklama

Widzisz kogoś z nagrodą „Laur Gostynia”? Zgłoś kandydata w biurze rady miejskiej, w gostyńskim ratuszu

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: arch. gostynska.pl

Widzisz kogoś z nagrodą „Laur Gostynia”? Zgłoś kandydata w biurze rady miejskiej, w gostyńskim ratuszu - Zdjęcie główne

foto arch. gostynska.pl

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W biurze Rady Miejskiej Gostynia, mieszczącym się na parterze gostyńskiego ratusza, można zgłaszać kandydatury do nagrody gminy Gostyń „Laur Gostynia”. Termin zgłoszeń wyznaczono na 17 kwietnia 2023 r.

Za wybitne osiągnięcia w zakresie działalności kulturalnej, sportowej, badań regionalnych, przedsiębiorczości, promowania Gostynia w kraju i za granicą, realizacji idei wolontariatu i pracy społecznej na rzecz mieszkańców gminy Gostyń, rada miejska przyznaje „Laur Gostynia”, jako nagrodę najwyższą.  Można ją otrzymać w kategorii indywidualnej lub zespołowej.

Prawo zgłaszania kandydatur do wyróżnienia przysługuje komisjom branżowym Rady Miejskiej w Gostyniu, organizacjom i stowarzyszeniom działającym na terenie gminy, burmistrzowi Gostynia, radom sołeckim i osiedlowym, grupie 4 radnych oraz grupie przynajmniej 15 mieszkańców.

Przy zgłaszaniu kandydatur należy zadbać o stosowne uzasadnienie, które będzie zawierało podstawowe informacje o kandydacie, dane zgłaszających, a w przypadku stowarzyszeń także wyciąg z Krajowego Rejestru Sądowego. Do wniosku należy dołączyć pisemną zgodę kandydata zawierającą informację o treści: „Zgodnie z art. 6 ust. 1a RODO wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w związku ze zgłoszeniem mojej kandydatury do nagrody twórczej „Laur Gostynia”.

Wnioski analizowane będą przez komisję w składzie: przewodniczący i wiceprzewodniczący rady miejskiej, a także przewodniczący komisji stałych rady miejskiej. Komisja przedstawi projekt uchwały w sprawie przyznania nagrody. Jednak gostyńscy rajcy podczas głosowania mogą zdecydować o nieprzyznaniu nagrody w danym roku kalendarzowym.

Szczegółowy regulamin przyznawania nagrody oraz wzór listy osób zgłaszających kandydata do nagrody do pobrania TUTAJ.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy