Jak wynika z informacji, ktore przekazuje ZWiK w Gostyniu, z sytuacją, kiedy w sieci przez kilka godzin bedą kłopoty z wodą, powinni liczyć się lokatorzy budynków wielorodzinnych i prywatnych posesji na osiedlu Słonecznym, osiedlu Zielone Wzgórze (przy ul. Wichrowej) oraz w rejonie ulic Górna i Wielkopolska w Gostyniu.
W środę od godziny 8.00 do 14.00, nastąpi obniżenie ciśnienia wody. Może zdarzyć się, że w niktórych mieszkaniach i domach jej zabraknie.
- Sytuacja spowodowana jest wykonaniem niezbędnych prac związanych z remontem urządzeń na stacji podnoszenia ciśnienia na ulicy Górnej - czytamy w komunikacie Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Gostyniu.
Komentarze (0)