Reklama

Są nowe osoby wśród dyrektorów szkół. Zarząd powiatu gostyńskiego rozdzielił stanowiska

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Starostwo Powiatowe w Gostyniu

Są nowe osoby wśród dyrektorów szkół. Zarząd powiatu gostyńskiego rozdzielił stanowiska - Zdjęcie główne

Gostyń. Konkurs na dyrektorów szkól i poradni pedagogicznej rozstrzygnięty | foto Starostwo Powiatowe w Gostyniu

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Rozstrzygnięto konkursy na dyrektorów szkół i instytucji, których administratorem jest powiat gostyński.

Reklama

W lutym 2022 roku ogłoszone zostały konkursy na stanowiska dyrektorów: Zespołu Szkół Zawodowych w Gostyniu, Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Krobi oraz Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Gostyniu. W wyznaczonym terminie wpłynęły trzy oferty, które spełniły wymogi formalne. 

17 marca odbyło się posiedzenie komisji konkursowych. Kandydaci odpowiadali na pytania oraz przedstawili koncepcje funkcjonowania i rozwoju placówek. W wyniku prac komisji na szefową Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Gostyniu rekomendowano Marzenę Bojańską, dotychczasową zastępcę dyrektora. Z kolei w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Krobi na stanowisko dyrektora polecono Krzysztofa Perdona, który dotychczas pełnił obowiązki dyrektora. Czwartą kadencję w Zespole Szkół Zawodowych w Gostyniu rozpocznie Maciej Marcinkowski. 

W czwartek, 24 marca zarząd powiatu gostyńskiego podjął uchwały w sprawie powierzenia stanowisk nowym dyrektorom. 25 marca odbyło się spotkanie świeżo wybranych szefów placówek ze starostą gostyńskim Robertem Marcinkowskim, wicestarostą Januszem Sikorą oraz naczelnikiem wydziału oświaty i spraw społecznych Markiem Smektałą, podczas którego dyrektorzy otrzymali stosowne uchwały w sprawie powierzenia im stanowisk. Ich pięcioletnia kadencja rozpocznie się 1 września 2022 r. 

Nowym dyrektorem Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Gostyniu będzie od września Marzena Bojańska. ZSOiZ w Krobi pokieruje Krzysztof Perdon. Czwartą kadencję dyrektora Zespołu Szkół Zawodowych w Gostyniu rozpocznie Maciej Marcinkowski.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy