Pierwszy z zatrzymanych przez funkcjonariuszy Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Gostyniu to 43-latek, który został skazany przez Sąd Rejonowy w Gostyniu za dokonywanie włamań.
- Mężczyzna, mimo wezwania, unikał kary pozbawienia wolności. Po zatrzymaniu został przewieziony do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższy rok i pięć miesięcy - informuje podkomisarz Monika Curyk, rzecznik prasowa KPP w Gostyniu.
Drugi z mężczyzn, który unikał kary to 42-latek, skazany przez ten sam sąd za dokonywanie oszustw.
- Policjanci namierzyli go i przewieźli do zakładu karnego - dodaje oficer prasowa gostyńskiej komendy powiatowej policji.
Zgodnie z wyrokiem sądu, oszust spędzi w więzieniu osiem miesięcy.
KLIKNIJ ZDJĘCIE, żeby PRZECZYTAĆ ARTYKUŁ
Komentarze (0)