Reklama

Nowe ceny na obiektach OSiR w Gostyniu. Więcej za wstęp na basen, siłownię i nie tylko

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: fb / arch. OSiR w Gostyniu

Nowe ceny na obiektach OSiR w Gostyniu. Więcej za wstęp na basen, siłownię i nie tylko - Zdjęcie główne

Gostyń. Od 1 stycznia 2023 r. obowiązuje nowy cennik na korzystanie z obiektów sportowych i rekreacyjnych OSiR Gostyń | foto fb / arch. OSiR w Gostyniu

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Jeśli chcemy czas wolny spędzić na gostyńskiej pływalni, na pewno od jutra zapłacimy więcej za bilet wstępu. Zapowiadana zmiana cennika wchodzi w życie z nowym rokiem i obowiązuje na wszystkich obiektach należących do Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gostyniu. Porównując do cen obowiązujących w 2022 roku, doszukaliśmy się też obniżek.

Gostyńska kryta pływalnia oraz pozostałe obiekty sportowe, należące do OSiR w Gostyniu przez okres świąteczno-noworoczny najczęściej były zamknięte. Od 2 stycznia 2023 r. można z nich korzystać bez przeszkód.

Dyrekcja OSiR zapowiada również, że 6 stycznia, w święto Trzech Króli, basen będzie czynny bez zmian. 

Jedyne utrudnienie mogą stanowić wyższe ceny biletów. Od 2 grudnia, kiedy rozpoczął się sezon zimowy i otwarto lodowisko, miłośnicy aktywnego spędzania wolnego czasu na łyżwach wychodzą na obiekt według nowego cennika ZOBACZCIE TUTAJ. 

Od 1 stycznia 2023 r. obowiązują nowe opłaty również za korzystanie z pozostałych obiektów i urządzeń oraz sprzętu Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gostyniu. W porównaniu do 2022 r. są one wyższe mniej więcej o 2 zł. 
Zmieniły się też zasady pobierania opłat.

Poza tym OSiR uruchomił sklep internetowy, w którym można bez wychodzenia z domu kupić bilety, karnety, czy też doładować swoją e-kartę - TUTAJ o zasadach korzystania.

Zmiana zasad pobierania opłat

Przede wszystkim funkcjonowanie pływalni w Gostyniu podzielono na dwie „strefy czasowe”, co ma wpływ na ceny wejściówek. Tańsze będzie korzystanie z basenu w dni powszednie w godz. 6.00-15.00 (14 zł za bilet ulgowy i 16 zł za normalny utrzymały się z ubiegłego roku), o 2 zł droższe są wejściówki na basen po południu, w godz. 15.00-22.00 (odpowiednio 16 zł za bilet ulgowy i 18 zł za normalny). Te ostatnie ceny obowiązują także w weekendy i święta.

Wprowadzono też bilety dwugodzinne, również z podziałem na strefę „przedpołudniową” i „popołudniową”.

Za dwie godziny rekreacji na pływalni w godz. 6.00-15.00 zapłacimy 22 zł (ulgowo) i 25 zł (normalnie).

Po godz. 15.00 oraz w weekend i święta ceny te będą już wyższe - odpowiednio 25 zł i 29 zł. 

Jeśli zaplanujemy sobie rodzinny pobyt na pływalni, za jednogodzinny bilet zapłacimy 15 zł od osoby, dwugodzinna familijna wejściówka kosztuje 20 zł za osobę.

Obowiązuje dopłata za każdą rozpoczętą minutę powyżej limitu czasowego w wysokości 1/60 ceny biletu godzinnego.

Jeśli chodzi o wykup karnetów wstępu - Open Basen i Open Siłownia - tu również należy przygotować się na podwyżkę. Zapłacimy o 20 zł więcej - miesięczny normalny karnet Open Basen w 2023 r. kosztuje 180 zł, a na siłownię za normalny karnet open zapłacimy 120 zł.

Siłwonia OSiR w Gostyniu i pozostałe obiekty...

Jednorazowy, godzinny pobyt na siłowni kosztuje o 3 zł więcej niz dotychczas - czyli 18 zł. 

Opłaty za korzystanie z kortu tenisowego w porównaniu z 2022 rokiem zmieniły się o tyle, że za 1,5-godzinne wynajęcie kortu zapłacimy... mniej, bo już nie 70 zł, a 60 zł. 

Za to o 5 zł podrożało wynajęcie toru kręglarskiego - za 1 godzinę zapłacimy 45 zł  (do tej pory było to 40 zł).

Nowy, szczegółowy cennik można znaleźć na stronie internetowej OSiR Gostyń, w zakładce "Cenniki i regulaminy” - KLIK

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy