Reklama

Reklama

Gostyń. Dzielnicowy "pod lupę" bierze rejon ulicy Górnej

Opublikowano: wt, 26 sty 2021 10:33
Autor: | Zdjęcie: KPP Gostyń

Gostyń. Dzielnicowy "pod lupę" bierze rejon ulicy Górnej  - Zdjęcie główne

foto KPP Gostyń

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Od blisko 11 lat w Komendzie Powiatowej Policji w Gostyniu. Jest dzielnicowym z ośmioletnim doświadczeniem. Realizuje plan priorytetowy, którego celem jest zmniejszenie liczby zakłóceń porządku publicznego w rejonie ulicy Górnej w Gostyniu.

Reklama

Przedstawiamy kolejnego dzielnicowego z Gostynia - PATRZ TUTAJ. Asp. Krzysztof Jędrowiak służbę w policji rozpoczął w 2008 roku w wydziale konwojowym Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu - ogniwo konwojowe Śrem. Od 2010 roku służy w Komendzie Powiatowej Policji w Gostyniu. Zaczynał w ogniwie patrolowo-interwencyjnym, następnie trafił do rewiru dzielnicowych.

Asp. Krzysztof Jędrowiak to doświadczony dzielnicowy, jest nim od ponad 8 lat. Opiekuje się mieszkańcami ulic: Bernarda Śliwińskiego, Gen. Stanisława Taczaka, Gen. Władysława Sikorskiego, Górna, Letnia, Młynarska, Osiedle Słoneczne, Podgórna, Sądowa, Stanisława Mikołajczyka, Torfowa, Wichrowa, Wielkopolska, Wiosenna, Wrocławska.

Każdy dzielnicowy realizuje plan priorytetowy mający pomóc zwiększyć poziom bezpieczeństwa jak również rozwiązać najbardziej nurtujące mieszkańców problemy. Głównym założeniem asp. Krzysztofa Jędrowiaka w okresie pierwszego półrocza 2021 roku jest zmniejszenie liczby zakłóceń porządku publicznego w rejonie ulicy Górnej w Gostyniu, do których dochodzi popołudniami oraz wieczorami. Gromadzące się tam osoby spożywają alkohol, zaśmiecają przyległy teren nieużytków, który znajduje się w bliskim sąsiedztwie bloków mieszkalnych.

Z dzielnicowym można się skontaktować, dzwoniąc pod numer telefonu: tel. 47 77 25 242, tel. kom. 786-936-234 lub drogą elektroniczną pod adresem e-mail: [email protected] Należy pamiętać, że dzielnicowi nie pełnią służby całodobowo. W sytuacjach nagłych lub zagrażających bezpośrednio życiu i zdrowiu należy korzystać z numeru alarmowego 112.

Dane kontaktowe swojego dzielnicowego można odnaleźć na stronie internetowej gostyńskiej policji w zakładce „informacje”.

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się również w sieci.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE