Reklama

Kandydatka musiała przedstawić swoją wizję dalszego funkcjonowania szkoły w Pudliszkach

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Łukasz Szolc

Kandydatka musiała przedstawić swoją wizję dalszego funkcjonowania szkoły w Pudliszkach - Zdjęcie główne

Pudliszki. Z początkiem maja 2021 roku ze stanowiska dyrektor miejscowej podstawówki zrezygnowała Bogumiła Szolc związana ze placówką ponad 20 lat | foto Łukasz Szolc

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości O konkursie na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej imienia Stanisława Fenrycha w Pudliszkach informowaliśmy niedawno. Termin składania ofert przewidziany w ogłoszeniu o pracę upłynął niemal miesiąc temu, a w procesie rekrutacji na dyrektora pudliszkowskiej podstawówki wpłynęła jedna aplikacja. Komisja konkursowa zakończyła postępowanie oceniając pozytywnie kandydatkę, która starała się o kierownicze stanowisko i rekomendując jej wybór burmistrzowi Krobi.

Dokładnie 12 października o godzinie 15.00 minął termin składania ofert w konkursie na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej imienia Stanisława Fenrycha z klasami integracyjnymi w Pudliszkach. W tym czasie do Urzędu Miejskiego w Krobi spłynęły dokumenty tylko od jednej osoby ubiegającej się o dyrektorski fotel.

Oceną formalną i merytoryczną złożonej aplikacji zajęła się komisja konkursowa. Oprócz wymaganego m.in. stażu pracy, odpowiedniego wykształcenia oraz posiadanych kompetencji osoba aplikująca na dyrektorskie stanowisko była także podczas rozmowy kwalifikacyjnej szczegółowo sprawdzana pod kątem umiejętności interpersonlanych . W jej trakcie musiała także zaprezentować swoją wizję dalszego funkcjonowania Szkoły Podstawowej w Pudliszkach.

Ocena komisji wypadła na tyle pozytywnie, że Agata Lemańska, dotychczasowa kierowniczka Centrum Integracji Społecznej działającego przy Spółdzielnie ECOSS w Krobi, po akceptacji przez burmistrza Krobi, Łukasza Kubiaka została nową dyrektor Szkoły Podstawowej imienia Stanisława Fenrycha z klasami integracyjnymi w Pudliszkach.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy