Reklama

Dwaj dyrektorzy w gminie Gostyń poszukiwani

Opublikowano: pt, 4 cze 2021 15:42
Autor: | Zdjęcie: arch. portalu Anna Twardowska

Dwaj dyrektorzy w gminie Gostyń poszukiwani - Zdjęcie główne

Kunowo. Upływa kadencja dyrektora szkoły podstawowej | foto arch. portalu Anna Twardowska

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Zmienią się dyrektorzy Szkoły Podstawowej w Kunowie oraz Przedszkola Miejskiego nr 1 w Gostyniu? Chętni mogą wziąć udział w konkursie na te stanowiska

Dobiega końca kadencja dwóch dyrektorów: w Szkole Podstawowej w Kunowie oraz w Przedszkolu Miejskim nr 1 w Gostyniu. Burmistrz gminy Jerzy Kulak ogłosił konkursy na te stanowiska.

 

Zainteresowani mogą składać oferty do piątku 18 czerwca 2021 r. w Urzędzie Miejskim w Gostyniu, (w ratuszu, Rynek 2).

 

Poszukiwane są osoby z wyższym wykształceniem, przynajmniej 5-letnim stażem pracy, posiadające przygotowanie pedagogiczne oraz kwalifikacje do zajmowania stanowiska nauczyciela.

Zgłoszenie powinno zawierać m.in. uzasadnienie przystąpienia do konkursu oraz koncepcję funkcjonowania i rozwoju publicznej szkoły podstawowej, życiorys, w przypadku nauczyciela akt nadania stopnia nauczyciela mianowanego lub dyplomowanego, dyplom potwierdzający ukończenie studiów, dokumenty potwierdzające staż pracy, ocenę pracy, zaświadczenie lekarskie, oświadczenie o niekaralności, zgodę na przetwarzanie danych.

Oferty z dokumentami należy składać w zamkniętych kopertach z dopiskiem „Konkurs na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej w Kunowie w Gostyniu” lub „Konkurs na stanowisko dyrektora Przedszkola Miejskiego nr 1 w Gostyniu”.

 

Szczegółowe wymagania stawiane kandydatom oraz wykaz dokumentów, które należy złożyć można znaleźć TUTAJ– Szkoła Podstawowa w Kunowie, Przedszkole Miejskie nr 1 w Gostyniu.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy