Reklama

Dwaj dyrektorzy w gminie Gostyń poszukiwani

Opublikowano: 4 czerwca 2021 13:42
Autor: | Zdjęcie: arch. portalu Anna Twardowska

Dwaj dyrektorzy w gminie Gostyń poszukiwani - Zdjęcie główne

Kunowo. Upływa kadencja dyrektora szkoły podstawowej | foto arch. portalu Anna Twardowska

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Zmienią się dyrektorzy Szkoły Podstawowej w Kunowie oraz Przedszkola Miejskiego nr 1 w Gostyniu? Chętni mogą wziąć udział w konkursie na te stanowiska

Reklama

Dobiega końca kadencja dwóch dyrektorów: w Szkole Podstawowej w Kunowie oraz w Przedszkolu Miejskim nr 1 w Gostyniu. Burmistrz gminy Jerzy Kulak ogłosił konkursy na te stanowiska.

 

Zainteresowani mogą składać oferty do piątku 18 czerwca 2021 r. w Urzędzie Miejskim w Gostyniu, (w ratuszu, Rynek 2).

 

Poszukiwane są osoby z wyższym wykształceniem, przynajmniej 5-letnim stażem pracy, posiadające przygotowanie pedagogiczne oraz kwalifikacje do zajmowania stanowiska nauczyciela.

Zgłoszenie powinno zawierać m.in. uzasadnienie przystąpienia do konkursu oraz koncepcję funkcjonowania i rozwoju publicznej szkoły podstawowej, życiorys, w przypadku nauczyciela akt nadania stopnia nauczyciela mianowanego lub dyplomowanego, dyplom potwierdzający ukończenie studiów, dokumenty potwierdzające staż pracy, ocenę pracy, zaświadczenie lekarskie, oświadczenie o niekaralności, zgodę na przetwarzanie danych.

Oferty z dokumentami należy składać w zamkniętych kopertach z dopiskiem „Konkurs na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej w Kunowie w Gostyniu” lub „Konkurs na stanowisko dyrektora Przedszkola Miejskiego nr 1 w Gostyniu”.

 

Szczegółowe wymagania stawiane kandydatom oraz wykaz dokumentów, które należy złożyć można znaleźć TUTAJ– Szkoła Podstawowa w Kunowie, Przedszkole Miejskie nr 1 w Gostyniu.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (5)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

 • 2 miesiące temu | ocena +0 / -0

  Tatusiek

  Lepiej niech się w Kunowie dyrektor nie zmienia, jedyne co się tam powinno zmienić to monitoring, bo wiecznie coś ginie w szatniach😤

 • 2 miesiące temu | ocena +1 / -0

  Mamuśka

  Panią pedagog też trzeba by było zmienić

  • 2 miesiące temu | ocena +0 / -0

   Tatusiek

   Dokładnie. Przede wszystkim Panią pedagog zmienić...

 • 2 miesiące temu | ocena +3 / -0

  Mama

  Do "Moja" weź ty z tej szkoły to dziecko i ucz je sama nie będzie musiało chodzić do szkoły nie będzie stresu i nie będzie się spotykało z tymi okrutnymi uczniami, którzy przezywają twoje dziecko, które nota bebe nie wiem czy grube czy w okolarach. Ludzie zaczynamy wychowywać samych mami synków, którzy bez mamusi sobie rady nie dadzą. Poza tym kiedyś nie było pedagoga i psychologa w szkole i ludzie lepiej dawali sobie radę niż teraz. Napędza się to wszystko sztucznie byle kasa płynęła za pogaduszki. Zacznij pani ze swoim dziecki rozmawiać, a nie do psychologa wysyłać i nauczycieli się czepiać

 • 2 miesiące temu | ocena +1 / -3

  Moja

  Może by tak zainteresować się szkołami podstawowymi ponieważ odkąd dzieci poszły do szkoły nikt z nimi nie rozmawiał. Nie rozmawiał z nimi pedagog szkolny, nie rozmawiał psycholog szkolny a dzieci poszły do szkoły w wielkim stresie - a tu od razu bez powitania sprawdziany, kartkówki ... bez opamiętania się nauczycieli i to nadal trwa - może nowa Pani Naczelnik coś z tym zrobi i nie mówi nam, że to zależy od dyrektora i nauczycieli. Szkoły podlegają pod gminę i nie ma tu wytłumaczenia . Czekam na reakcję oświaty chociaż to już za późno bo dzieci są bardziej zestresowane po przyjściu do szkoły niż przed - masakra. Moim skromnym też życzeniem jest żeby nauczyciel był z powołania a nie z przypadku ( bo mało godzin pracy, 3 miesiące wakacji a pensja taka jak za moje 8 godzin). Proszę również zwrócić uwagę nauczycielom dyżurującym na przerwach bo dzieci się krzywdzą ( nadal są przezwiska okularnik, gruby rudy itp ) a nauczyciel na przerwie nie reaguje tylko plotkuje z drugim nauczycielem.