Reklama

Reklama

To ważne spotkanie! Wielkopolska Wiara 2021 - pomogą zdobyć pieniądze w konkursie

Opublikowano: śr, 14 lip 2021 18:22
Autor: | Zdjęcie: Adobe Stock

To ważne spotkanie! Wielkopolska Wiara 2021 - pomogą zdobyć pieniądze w konkursie - Zdjęcie główne

Spotkanie w sprawie Konkursu Mikrodotacji Wielkopolska Wiara 2021 | foto Adobe Stock

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Dali znać Ważna informacja, którą pod uwagę powinni wziąć przede wszystkim aktywni mieszkańcy powiatu gostyńskiego oraz młode organizacje pozarządowe. Na początku lipca ruszył długo wyczekiwany Konkurs Mikrodotacji Wielkopolska Wiara 2021.

Reklama

Młode organizacje pozarządowe mogą ubiegać się o dofinansowanie swoich projektów nawet do 10.000 złotych, a grupy nieformalne do 7.000 złotych. Oferty można składać do 26 lipca.

Najważniejszy jest ciekawy pomysł na działanie i zaangażowanie społeczności lokalnej. Projekty powinny aktywizować, mobilizować do działania. Szansę na dofinansowanie będą miały inicjatywy edukacyjne, kulturalne, ekologiczne, sportowe, czyli mieszczące się w obszarach pożytku publicznego. Działania te, w dowolnej formie np. warsztatów, spotkań, targów, mogą być kierowane do społeczności lokalnej, dzieci, młodzieży, osób starszych, osób niepełnosprawnych, bezrobotnych. To szansa dla:

grup nieformalnych, młodych organizacji pozarządowych, grup nieformalnych, działających we współpracy z organizacją pozarządową pełniącą funkcję tzw. Patrona (może nim być każda organizacja pozarządowa posiadająca siedzibę na terenie Wielkopolski) - PISALIŚMY TUTAJ.

Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego zaprasza zainteresowanych do udziału w Spotkaniu Informacyjnym nt. Konkursu Mikrodotacji Wielkopolska Wiara 2021!

 

- W tej edycji, czeka Was wiele nowości! Możliwość dofinansowania mikrodotacji aż do 10 tysięcy złotych! Dofinansowanie nowych obszarów działania m.in. na rzecz młodzieży, czy rozwoju młodych organizacji - zachęca Stowarzyszenie.

 

Będzie można dowiedzieć się więcej o Konkursie Mikrodotacji Wielkopolska Wiara 2021, jak złożyć wniosek o dofinansowanie. Spotkanie Informacyjne zaplanowano na 15 lipca na godz. 9.00 w siedzibie Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego (ul. 1 Maja 13/3) w Gostyniu.

Podczas spotkania organizatorzy zamierzają:

 - przybliżyć nowe założenia Konkursu

- opowiedzieć o zasadach aplikowania

- opowiedzieć o przykładach zrealizowanych pomysłów z poprzednich edycji.

Dodatkowo, ekspert z PISOP opowie, jak będzie wspierać zainteresowanych na każdym etapie Konkursu: od składania wniosku i realizacji projektu po jego rozliczenie. Aby uczestniczyć w spotkaniu, należy się zapisać – TUTAJ lub zadzwonić pod numer telefonu 537 007 087. Serdecznie zapraszamy!

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.