Reklama

Czy zmienią się dyrektorzy w gostyńskich szkołach?

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Czy zmienią się dyrektorzy w gostyńskich szkołach? - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Mogą się zmienić osoby na stanowiskach dyrektorki Szkoły Podstawowej nr 5 w Gostyniu oraz dyrektora Szkoły Podstawowej nr 1 w Gostyniu. Upływa 5-letnia kadencja, odkąd odpowiednio Katarzyna Smektała i Karol Skowronek pełnią te funkcje. 

Reklama

Zgodnie z procedurą burmistrz Gostynia ogłosił konkursy na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej nr 1 im. Czarnego Legionu w Gostyniu oraz dyrektora Szkoły Podstawowej nr 5 im. ks. Franciszka Olejniczaka w Gostyniu. 

- Poszukiwane są osoby z wyższym wykształceniem, przynajmniej 5-letnim stażem pracy, posiadające przygotowanie pedagogiczne oraz kwalifikacje do zajmowania stanowiska nauczyciela - informuje Monika Wozik, naczelnik wydziału komunikacji społecznej w gostyńskim magistracie.

Oferty można składać do piątku 9 czerwca 2023 r. w Urzędzie Miejskim w Gostyniu (kancelaria, w ratuszu).

Liczy się kreatywność - zgłoszenie powinno zawierać m.in. uzasadnienie przystąpienia do konkursu oraz koncepcję funkcjonowania i rozwoju publicznej szkoły podstawowej. Jeśli chodzi o sprawy formalne, zgłoszenie powinno zawierać życiorys, w przypadku nauczyciela - akt nadania stopnia nauczyciela mianowanego lub dyplomowanego, dyplom potwierdzający ukończenie studiów, dokumenty potwierdzające staż pracy, ocenę pracy, zaświadczenie lekarskie, oświadczenie o niekaralności i zgodę na przetwarzanie danych. 

Oferty należy składać w zamkniętych kopertach z dopiskiem „Konkurs na kandydata na stanowisko Dyrektora Szkoły Podstawowej Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Czarnego Legionu w Gostyniu" i/lub „Konkurs na kandydata na stanowisko Dyrektora Szkoły Podstawowej Nr 5 im. ks. Franciszka Olejniczaka w Gostyniu"

Szczegółowe wymagania stawiane kandydatom oraz wykaz dokumentów, które należy złożyć można znaleźć TUTAJ – Szkoła nr 1 i tutaj Szkoła Podstawowa nr 5 w Gostyniu.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy