W ramach akcji "Trzeźwy poranek", w ciągu 3 godzin policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Gostyniu skontrolowali blisko 800 kierowców.
Jeden z nich zdecydował się na jazdę na podwójnym gazie.
- Dokładnie 0,6 promila alkoholu w organizmie miał 36-letni mieszkaniec powiatu gostyńskiego zatrzymany do kontroli drogowej przez gostyńskich policjantów - relacjonuje podkom. Monika Curyk, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Gostyniu. - Mundurowi zatrzymali jego prawo jazdy.
Za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem.
reklama
reklama
Komentarze (0)