Tę choinkę widać z daleka Za nami druga edycja mikołajkowego festynu na gostyńskim osiedlu Pożegowo. Na placu przy Środowiskowym Domu Samopomocy w Gostyniu w sobotnie popołudnie pojawiło się około 300 osób. Dzieci przyprowadziły rodziców (lub odwrotnie), wszyscy przynieśli pozytywną energię, co sprawiło, że zrobiło się (...)