Zwycięstwo na finiszu

Zwycięstwo na finiszu - Zdjęcie główne

Ostatnim akcentem sezonu 2011/2012 był dla piłkarzy Wielkopolanki mecz z Rolgosem. Podopieczni Jana Wabińskiego godnie pożegnali się z rozgrywkami, pokonując Sowiny 3:1. Pierwsza odsłona nie przyniosła bramek. – Gospodarze wyszli na boisko nastawieni na grę z kontrataku i trzeba przyznać, że naprawdę nieźle się bronili - relacjonuje szkoleniowiec piłkarzy z Szelejewa. Krótko po zmianie stron wynik spotkania otworzył Łukasz Pietrzyk. Wtedy jeszcze miejscowi mogli mieć nadzieję na korzystny rezultat. Kilkadziesiąt minut później wątpliwości rozwiał Dariusz Kaczmarek. Snajper Wielkopolanki w ciągu pięciu minut dwukrotnie trafił do bramki Rolgosu. Jedyne na co tego dnia stać było gospodarzy, to honorowe trafienie w końcówce spotkania.

Rolgos Sowiny – Wielkopolanka Szelejewo 1:3 (0:0)

0:1 Pietrzyk (50’)
0:2 Kaczmarek (70’)
0:3 Kaczmarek (75’)
1:3 (86’)

Wielkopolanka Szelejewo: Porzucek – Wyrzykiewicz (70’ Bembel), Śmiechowski, Pazoła, Durak, Urbaniak (50’ Hildebrandt), Wabiński, Pietrzyk, Nawrocik, Staniewski, Kaczmarek