Zwycięstwo Krobianki na koniec

Zwycięstwo Krobianki na koniec - Zdjęcie główne

W ostatnim meczu rundy jesiennej ARDI Krobianka Krobia pokonała na boisku w Pudliszkach Orlę Jutrosin 1 : 0. Po pierwszej rundzie spotkań Krobianka zajmuje siódme miejsce w tabeli z dorobkiem 23 punktów. Kluczową akcję gospodarze przeprowadzili na dwie minuty przed zakończeniem spotkania. Szczęśliwym zdobywcą gola został Marcin Rosik, który kilkanaście minut wcześniej zmarnował doskonałą okazję bramkową. - Wygraliśmy i po rundzie jesiennej mamy na swoim koncie 23 punkty. Wynik mógł być lepszy, bo straciliśmy punkty z zespołami które plasują się niżej od nas. Oczywiście w niektórych meczach sprzyjało nam szczęście. Jednak z Awdańcem, Szewą i Wielkopolanką powinniśmy wygrać - powiedział trener zespołu z Krobi, Sławomir Gintowt. (HaS)

ARDI Krobianka Krobia – Orla Jutrosin 1 : 0 (0 : 0)
1 : 0 – Marcin Rosik (88’)
ARDI Krobianka: Bondia – Kaźmierczak, Duda, Cebulski, Kendzia, Rosik, M. Naskręt, Krzyżosiak (70’ Biernat), Tomczak (65’ Kubiak), Urbański (60’ Czwojda), Knapp (60’ D. Naskręt)