Znów to zrobił. Rozłożył przeciwnika na łopatki

Znów to zrobił. Rozłożył przeciwnika na łopatki - Zdjęcie główne

Remigiusz Jerszyński znów pokazał, że umie strzelać w leszczyńskiej klasie okręgowej jak mało kto. W meczu z Koroną Wilkowice od 25 do 31 minuty skompletował hat-trica. Napastnik gospodarzy w wygranym przez Zjednoczonych meczu 5 : 2 dołożył jeszcze asystę.

"Reniu" zaczął czarować już 13. minucie od asysty przy golu Przemysława Kaczmarka. Później sam wcielił się w rolę egzekutora. Dwa razy z głowy i raz z nogi pokonał bramkarza Korony. Był to szósty kolejny mecz w którym Remigiusz Jerszyński zdobył bramkę i szósty kolejny mecz w którym Zjednoczeni nie przegrali. W Jutrosinie zakończyła się seria zwycięstw Krobianki Krobia. Orla Jutrosin pokonała zespół Sławomira Gintowta 1 : 0. Gościom wyraźnie nie dopisywało szczęście. Piłka dwa razy po strzałach zawodników Krobianki odbijała się od słupka, a raz trafiła w poprzeczkę. - Są takie mecze, że ma się przewagę, ale brakuje szczęścia - stwierdził trener Krobianki. W 11. kolejce punktów nie zdobyła też Wisła Borek Wielkopolski. Juna-Trans Stare wygrał u siebie z zespołem Tomasza Gawrońskiego 2 : 1. - O pierwszej połowie musimy jak najszybciej zapomnieć. W drugiej odsłonie było już lepiej - stwierdził trener Wisły Borek Wielkopolski.

Orla Jutrosin - Krobianka Krobia 1 : 0 (0 : 0)
1 : 0 - (68')
Krobianka: Dembski - Jędryczka, Mikołajczak, Knapp, Malcherek, Chwaliszewski, J. Urbański, Kędziora (85' Lada), Naskręt, Szpurka, M. Urbański (80' Kluczyk)

Juna-Trans Stare Oborzyska - Wisła Borek Wielkopolski 2 : 1 (2 : 0)
1 : 0 - (2')
2 : 0 - (23')
2 : 1 - Tomasz Gawroński (56')
Wisła: Kędzia - B. Gościniak (55; Marciniszyn), Gawroński, J. Andrzejczak, P. Gościniak, Robak (75' Urbaniak), Pelczyk (82' Łukaszewski), Grzemski, Konieczny, Tomczak, Kasprzak

Zjednoczeni Pudliszki - Korona Wilkowice 5 : 2 (4 : 0)
1 : 0 - Przemysław Kaczmarek (13')
2 : 0 - Remigiusz Jerszyński (25')
3 : 0 - Remigiusz Jerszyński (28')
4 : 0 - Remigiusz Jerszyński (31')
5 : 0 - Przemysław Kaczmarek (62')
5 : 1 - (71')
5 : 2 - (83')
Zjednoczeni: F. Bzdęga - P. Bzdęga, Żelichowski, Kurasiak, Majchrzak (80' Pajkert), Wyskok, Lisiak, A. Kaczmarek, P. Kaczmarek, Paszek (65' Józefiak), Jerszyński (60' Andrzejewski)