Z formą różnie, ale wygrane są

Z formą różnie, ale wygrane są - Zdjęcie główne

Dyspozycja była różna, jednak najważniejsze, że zespoły z powiatu gostyńskiego zdobyły komplet punktów w 9. kolejce leszczyńskiej klasy okręgowej. Najwyższą wygraną odniosła Krobianka Krobia.

Skutecznością strzelecką wykazał się w spotkaniu z Spartą Miejska Górka Jędrzej Urbański. Na sześć goli zdobytych przez Krobiankę, aż cztery zaliczył na swoje konto właśnie ten zawodnik. W wygranej zadowolony był trener Sławomir Gintowt, jednak martwi go obecna sytuacja kadrowa zespołu. - Mamy w tej chwili piętnastu zawodników i musimy jakoś jesień przetrwać - stwierdził trener Krobianki. Trzy punkty do swojego dorobku dopisali Zjednoczeni. Zespół z Pudliszek pokonał ekipę z Kurzej Góry 2 : 1. Jak sam przyznał po meczu trener Zjednoczonych jego zespół nie był w najlepszej dyspozycji. - Pierwsza połowa była słaba w naszym wykonaniu. Po przerwie zagraliśmy jeszcze gorzej. Takie mecze jednak się zdarzają. Nie prezentowaliśmy się dobrze, dlatego tym bardziej cieszą trzy punkty - stwierdził Andrzej Lokś. Po czterech meczach bez zwycięstwa w lidze z kompletu punktów cieszyli się piłkarze Wisły Borek Wielkopolski. Trzy oczka drużynie Tomasza Gawrońskiego zapewnili: Krzysztof Konieczny, Michał Kasprzak i Cezary Tomczak.

Zjednoczeni Pudliszki - Rywal-Ewmar Kurza Góra 2 : 1 (2 : 0)
1 : 0 - Remigiusz Jerszyński (21')
2 : 0 - Oskar Żelichowski - z rzutu karnego (23')
2 : 1 - (50')
Zjednoczeni: F. Bzdęga - Józefiak, Majchrzak, Żelichowski, Kurasiak, Głoskiewicz, Lisiak (86' Pajkert), Wyskok, A. Kaczmarek, Paszek (90' Nowak), Jerszyński (69' Andrzejewski)

Sarnowianka Sarnowa - Wisła Borek Wlkp. 1 : 3 (0 : 1)
0 : 1 - Krzysztof Konieczny (8')
1 : 1 - Paweł Domagała (53')
1 : 2 - Michał Kasprzak (64')
1 : 3 - Cezary Tomczak (77')
Wisła: Kędzia - Baran, Gawroński, Janowski, Marciniszyn, Grzemski, Konieczny, Kaźmierczak (60' Gościniak), Urbaniak (75' Andrzejewski), Tomczak, Kasprzak

Krobianka Krobia - Sparta Miejska Górka 6 : 0 (3 : 0)
1 : 0 - Jędrzej Urbański (23')
2 : 0 - Jakub Kędziora (24')
3 : 0 - Krystian Jędryczka (25')
4 : 0 - Jędrzej Urbański (47')
5 : 0 - Jędrzej Urbański - z rzutu karnego (54')
6 : 0 - Jędrzej Urbański (86')
Krobianka: Dembski - Kluczyk (63' Baranowski), Mikołajczak, Knapp, Malcherek, J. Urbański, Chwaliszewski, Kędziora (54' Lada), Jędryczka, Szpurka, M. Urbański