Wrócili z dalekiej podróży

Wrócili z dalekiej podróży - Zdjęcie główne

Derbowy pojedynek pomiędzy drużynami z Chwałkowa i Szelejewa był jednym z najciekawszych wydarzeń 4. kolejki leszczyńskiej A-klasy. Emocji rzeczywiście nie brakowało. A losy pojedynku rozstrzygnięte zostały w doliczonym czasie gry. Gole posypały się po przerwie. W drugiej odsłonie hat-tricka skompletował Dariusz Kaczmarek. Kiedy na pięć minut przed końcem Wielkopolanka prowadziła 3:1, wydawało się, że wyjedzie z Chwałkowa z kompletem. Gospodarze nie dali jednak za wygraną. Wierzyli w sukces do końca i zostali zagrodzeni. W 86. min kontaktowego gola zdobył Dariusz Naskręt. Natomiast już w doliczonym czasie gry punkt uratował Krystian Radajewski.

Sokół Chwałkowo – Wielkopolanka Szelejewo 3:3 (0:0)

0:1 D. Kaczmarek (46’)
1:1 T. Naskręt (51’)
1:2 D. Kaczmarek (60’)
1:3 D. Kaczmarek (69’)
2:3 D. Naskręt (86’)
3:3 Radajewski (90’)

Sokół Chwałkowo: Nowak – Gubański, L. Kaczmarek (85’ D. Peśla), M. Naskręt, Rosik, Chudy, T. Naskręt, D. Naskręt, Mikołajczak, Wolsztyniak (60’ Radajewski), Wieczorek

Wielkopolanka Szelejewo: Porzucek – Śmiechowski, Polaszek, Wyrzykiewicz, Durak, Norkiewicz, Wabiński, Niedziela (88’ Hildebrandt), Robak (68’ Pazoła), D. Kaczmarek, Urbaniak