Tym razem zabrakło doświadczenia

Tym razem zabrakło doświadczenia - Zdjęcie główne

W minioną niedzielę piłkarze z Pogorzeli pojechali poszukać ligowych punktów do Pakosławia. Na początku sezonu spadkowicz z „okręgówki” nie imponuje formą. Trener Jerzy Andrzejewski mógł zatem liczyć, że jego podopieczni pokuszą się o zdobycz punktową. Przez pierwsze czterdzieści pięć minut wszystko układało się po myśli przyjezdnych. Dzięki trafieniom Michała Łopaczyka oraz Macieja Leisa Lew prowadził do przerwy 2:0. Mecz trwa jednak półtorej godziny. W drugiej połowie piłkarze z Pakosławia wzięli się do roboty i to oni po końcowym gwizdku cieszyli się z kompletu punktów. Zdaniem trenera Lwa Jerzego Andrzejewskiego jego młody zespół zapłacił frycowe. – Nie powinniśmy tego meczu przegrać. Jednak mam bardzo młody zespół i tym chłopakom zabrakło dzisiaj doświadczenia – skomentował po końcowym gwizdku opiekun.