Strzelec bramki odjechał karetką

Strzelec bramki odjechał karetką - Zdjęcie główne

Pechowo dla Przemysława Jurdeczki zakończył się sobotni mecz pomiędzy Zjednoczonymi Pudliszki a Wisłą Borek Wielkopolski. Zawodnik gospodarzy w starciu z bramkarzem Wisły Borek Wielkopolski doznał urazu głowy i został odwieziony do szpitala w Gostyniu.

W 17. minucie Przemysław Jurdeczka wyprowadził swój zespół na prowadzenie. Niestety w sytuacji której zdobył bramkę, zderzył się z Igorem Orłowskim i nie mógł dalej kontynuować gry.

Zjednoczeni wygrali 4 : 0, a po meczu swojego rozczarowania nie krył trener Wisły Borek Wielkopolski Tomasz Gawroński. - Kolejny mecz przegrywamy na własne życzenie. Mieliśmy sytuacje, po których w pierwszej połowie mogliśmy zdobyć bramki - stwierdził trener Wisły.

Zjednoczeni Pudliszki – Wisła Borek Wlkp. 4 : 0 (1 : 0)
1 : 0 – Przemysław Jurdeczka (17')
2 : 0 – Remigiusz Jerszyński (47')
3 : 0 – Remigiusz Jerszyński – z rzutu karnego (65')
4 : 0 – Adrian Kaczmarek (68')
Zjednoczeni: Wlekliński – Kurasiak, Żelichowski, P. Bzdęga, Dudka, A. Kaczmarek, Cieplik, Jurdeczka (19' M. Andrzejewski), Wyskok, M. Józefiak, Jerszyński (78' Łodyga)
Wisła: Orłowski – Janowski, Baran, Juskowiak, Gawroński, Grzemski (64' Kasprzak), K. Konieczny, Derwich (75' Urbaniak), Tomczak (80' Gościniak), Łączniak (85' A. Andrzejewski), Robak