Strzelali aż miło

Strzelali aż miło - Zdjęcie główne

Piłkarze z Rokosowa mają na rozkładzie kolejnego rywala. Tym razem w pokonanym polu zostawili zespół z Sowin. Bohaterem spotkania został zdobywca czterech bramek Damian Zieliński. W 20. min jako pierwszy gości skarcił Zieliński. Jeszcze w pierwszej połowie uderzeniem z szesnastu metrów wynik podwyższył Remigiusz Jerszyński. Prawdziwa strzelanina rozpoczęła się po przerwie. Na 3:0 strzałem głową podwyższył były zawodnik Rolgosu Mariusz Klimasz. W kolejnych minutach na listę strzelców wpisywali się Adrian Sulgostowski, Tobiasz Naskrent oraz trzykrotnie Zieliński.

(luke)

Kłos Rokosowo – Rolgos Sowiny 8:0 (2:0)

1:0 Zieliński (20’) 2:0 Jerszyński (33’) 3:0 Klimasz (55’) 4:0 Sulgostowski (65’) 5:0 T. Naskrent (68’) 6:0 Zieliński (75’) 7:0 Zieliński (85’) 8:0 Zieliński (90’)

Kłos Rokosowo: O. Kruger – Michałek (75’ M. Wolny), Jankowski, M. Naskrent, Klimasz, Ł. Kruger (65’ Małecki), Zieliński, Andrzejewski (68’ T. Naskrent), Sulgostowski, Jerszyński, P. Wolny