Sokół dopadł ich po przerwie

Sokół dopadł ich po przerwie - Zdjęcie główne

Wysokiej porażki na zakończenie zmagań w leszczyńskiej klasie okręgowej doznała Wisła Borek Wielkopolski. Sokół Kaszczor pokonał na własnym boisku wiślaków aż 7 : 2. Pierwsza połowa nie zapowiadała tak wysokiej wygranej gospodarzy.

Początek spotkania Wisła miała słaby, bo po 18. minutach przegrywała różnicą dwóch goli. Jeszcze przed przerwą zespół Tomasza Gawrońskiego "złapał kontakt". Goście z dużymi nadziejami wychodzili na drugą połowę, jednak Sokół okazał się bezlitosny. Zagraliśmy dzisiaj w osłabieniu. Najbardziej odczuwalny był brak defensorów. Łukasz Józefowski siał przez to spustoszenie w naszej obronie - stwierdził po meczu trener Wisły.

Sokół Kaszczor - Wisła Borek Wlkp. 7 : 2 (2 : 1)
1 : 0 - Michał Bilawa (1)
2 : 0 - Łukasz Józefowski (18')
2 : 1 - Michał Kasprzak (38')
3 : 1 - Tomasz Gawroński - samobójcza (52')
4 : 1 - Paweł Świtek (59')
5 : 1 - Paweł Świtek (61')
6 : 1 - Marcin Polowczyk (71')
7 : 1 - Łukasz Józefowski (82')
7 : 2 - Adrian Derwich (90')
Wisła: Szkudlarek - Janowski, Gawroński, J. Andrzejczak, P. Gościniak (67' Molka), Derwich, Budzyń, Tomaszewski (73' Grzemski), Marciniszyn, Kasprzak (62' B. Gościniak), Kaźmierczak