Seniorzy Kaniasiatki nadal niepokonani

Seniorzy Kaniasiatki nadal niepokonani - Zdjęcie główne

Lider trzeciej ligi siatkówki seniorów Grupa 2 odniósł piąte zwycięstwo w sezonie. W niedzielę Kaniasiatka pokonała na wyjeździe AZS UAM Poznań 0 : 3.

Kaniasiatka była faworytem wczorajszego spotkania. Zespół z Gostynia w tym sezonie jeszcze nie stracił punktów, a dorobek punktowy gospodarzy jest bardzo skromny. Już pierwszy set pokazał, że goście nie powinni mieć problemów ze zdobyciem trzech punktów. Zespół Tomasza Poznańskiego i Zbigniewa Klimańskiego wygrał do 18. W kolejnych setach goście dokonali zmian w składzie, ale i tak wygrali do zera. - Już w zasadzie w pierwszym secie zrobiliśmy zmiany. Chciałem w tym spotkaniu dać pograć chłopakom, którzy we wcześniejszych spotkaniach nie grali zbyt wiele. Na boisku była praktycznie druga szóstka. Gdyby działy się jakieś "dziwne rzeczy", to wrócilibyśmy do wyjściowego składu. Chcieliśmy wygrać dzisiaj do zera i to się udało zrobić - powiedział po meczu trener UKS Kaniasiatka Gostyń Tomasz Poznański.

AZS UAM Poznań - UKS Kaniasiatka Gostyń 0:3 (18:25, 22:25, 20:25)
UKS Kaniasiatka: Kaźmierski (kapitan), Klimański, K. Michalczyk, Poświatowski, Meissner, Rozwora, Twardowski (libero) oraz P. Michalczyk, Adamkiewicz, Adamski, Zandecki, Kolańczyk (libero)