Rezerwy Korony Piaski z czwartym zwycięstwem z rzędu

SportFormą od początku sezonu imponują piłkarze rezerw Korony Piaski. W sobotę drużyna Marcina Wojciechowskiego pokonała Sokoła Chwałkowo 4 : 0. Było to czwarte z rzędu zwycięstwo zespołu z Piasków.

Sokół Chwałkowo podejmował w 8. kolejce szóstej grupy klasy A rezerwy Korony Piaski. Przyjezdni przyjechali na derby powiatu gostyńskiego z trzema z rzędu wygranymi. Zespół Marcina Wojciechowskiego podtrzymał zwycięską passę w Chwałkowie. Goście po golach w drugiej połowie wygrali 4 : 0. Od 43. minuty rezerwy Korony miały ułatwione zadanie, bo Sokół grał w dziesiątkę.

Po trzech meczach ligowych bez zwycięstwa z kompletu punktów cieszyli się piłkarze Zjednoczonych Pudliszki, którzy wygrali na wyjeździe z Tęczą-Osa Osieczna.

Sokół Chwałkowo – Korona II Piaski 0 : 4 (0 : 0)
0 : 1 – Radosław Boroński (58’)
0 : 2 – Jan Wojciechowski (64’)
0 : 3 – Jan Wojciechowski (77’)
0 : 4 – Filip Dubaniewicz (83’)
Sokół: Cebulski – Rolnik (62’ Olejniczak), Rejek, Moryson, Maleszka (80’ Sierpowski), Kędziora, Kubiak, M. Kmiecik, K. Kmiecik (62’ Jędryczka), Biernaczyk, Bartkowiak
Korona II: Żalik – Walkowiak, Boroński, Roszak (75’ Grocki), Prałat (75’ Naskrent), Juskowiak (60’ Wojciechowski), Wojtkowiak, Kostysiak (88’ Chudy), K. Jankowiak, P. Jankowiak, Dubaniewicz (87’ Świtalski)

Tęcza-Osa Osieczna – Zjednoczeni Pudliszki 1 : 2
Bramki dla Zjednoczonych Pudliszki: Jakub Siama, Piotr Pajkert
Zjednoczeni: F. Bzdęga - S. Głoskiewicz, B. Jabłoński, A. Dominiczak, J. Pazoła - A. Rosik, N. Perdon (75’ L. Gościański), W. Dudka, T. Sobierajski (87’ M. Sikora), J. Siama (85’ M. Płoszajczak) - P. Pajkert