Koniec zwycięskiego marszu Zjednoczonych

Koniec zwycięskiego marszu Zjednoczonych - Zdjęcie główne

Tęcza-Osa Osieczna zatrzymała rozpędzonych piłkarzy Zjednoczonych Pudliszki. W piątkowym spotkaniu zespół z Osiecznej pokonał Zjednoczonych 3 : 2. Gospodarze zwycięskiego gola zdobyli w 90. minucie spotkania.

Serię ośmiu zwycięstw z rzędu Zjednoczeni rozpoczęli 18 września pojedynkiem z Orkanem Chorzemin. Drużyna prowadzona przez Andrzeja Loksia, ku zdziwieniu wielu osób, pokonywała kolejne przeszkody, w tym lokalnych rywali z Krobi, Borku Wielkopolskiego i Piasków, ale zatrzymała się w Osiecznej. Wydawało się, że piątkowy pojedynek zakończy się remisem, jednak w 90. minucie gospodarze zdobyli zwycięską bramkę. - Nie wiem czy wpływ miała na to wczesna godzina rozgrywania pojedynku, jednak przespaliśmy pierwszą połowę i dlatego moim zdaniem przegraliśmy - powiedział po meczu trener Zjednoczonych Pudliszki Andrzej Lokś.

Tęcza - Osa Osieczna - Zjednoczeni Pudliszki 3 : 2 (2 : 0)
1 : 0 - Robert Morawiak (21')
2 : 0 - Jacek Szczerbal (23')
2 : 1 - Wojciech Dudka (53')
2 : 2 - Remigiusz Jerszyński (71')
3 : 2 - Robert Morawiak (90')
Zjednoczeni: Wlekliński - Cieplik, Żelichowski, Kurasiak, Kołak, Bzdęga (77' Łodyga), Wyskok, Dudka, A. Kaczmarek, Andrzejewski (46' P. Kaczmarek), Jerszyński