Kania Polcopper liderem

Kania Polcopper liderem - Zdjęcie główne

Kania Polcopper awansowała na pierwsze miejsce w leszczyńskiej klasie okręgowej po zwycięstwie ze Zjednoczonymi Pudliszki 5 : 1. Dotychczasowy lider Rawia Rawicz zremisował na własnym boisku z KS Ludwinowo 0 : 0.   Po pierwszej połowie spotkania w Gostyniu niespodziewanie był remis 1 : 1. Gospodarze posiadali optyczną przewagę, ale pozwolili sobie wbić gola. Po przerwie piłkarze Krzysztofa Michalskiego zdobyli cztery bramki i zasłużenie wygrali 5 : 1. W Wielką Sobotę piłkarze Kani Polcopper mieli podwójne powody do radości, bo punkty pogubiła Rawia i tym sposobem na pierwsze miejsce w klasie okręgowej awansował gostyński zespół.

Kania Polcopper Gostyń - Zjednoczeni Pudliszki 5 : 1 (1 : 1)
1 : 0 - Jakub Chwaliszewski (12’)
1 : 1 - Daniel Paszek (26’)
2 : 1 - Dominik Baziór (47’)
3 : 1 - Maciej Bujak (53’)
4 : 1 - Krzysztof Pakosz (83’)
5 : 1 - Krzysztof Pakosz (90’)
Kania Polcopper: Molka - Nojman, Muszyński, Krzyżostaniak, Danielczyk, Pawlaczyk (46’ Pakosz), Wabiński (75’ Mucha), Chwaliszewski (77’ Ł. Hajduk), Bujak, Baziór (84’ Wytykowski), Przewoźny
Zjednoczeni Pudliszki: Jędryczka - Krystkowiak (60’ Wolsztyniak), Borowczyk, Stachowiak, Łodyga, Dopierała (24’ Paszek), Wyskok, Wojciechowski (68’ Józefiak), Bzdęga, Dudka, Kaczmarek (70’ Gronowski)